Finale dag DK 7 april

In maart en april worden het Districts Kampioenschap(DK) geschoten bij Generaal Snijders. Nederland is opgedeeld in 4 districten en wij vallen onder Zuid-Holland en Noord-Holland. Er kan knielend en liggend geschoten worden. Je schiet 60 schoten waar je maximaal 600 punten kunt halen. Als je goed geschoten had, werd je uitgenodigd voor de halve finale. Op 7 april vindt door middel van een afvalsysteem de halve en de finale plaats.

De halve finale bestaat uit 2 groepen van 8 schutters waar er maar 6 van overblijven. De finale bestaat dan uit een groep van 12 schutters. Twee rondes bestaan uit 5 schoten en de andere rondes bestaan uit 2 schoten. Na elke ronde valt de schutter die het minst aantal punten geschoten heeft af.

Voorronde 1: 10.00 uur
Voorronde 2: 11.45 uur
Finale knielend: 14.00 uur
Finale liggend: 15.00 uur