Informatiebrochure, Protocol verwerking persoonsgegevens en Privacyverklaring

Hier vindt u het de informatiebrochure over  welke persoonsgegevens de vereniging verwerkt, wat het doel is van deze verwerking en hoe er met uw persoonsgegevens wordt omgegaan door S.v. Generaal Snijders. 

Informatiebrochure privacy en gegevensbescherming

Hier vindt u het Protocol welke door de vereniging gebruikt wordt m.b.t. de omgang met en bescherming van persoonsgegevens binnen S.v. Generaal Snijders 

Protocol omgang met en bescherming van persoonsgegevens AVG

Daarnaast vindt u hier de privacyverklaring welke omschrijft welke persoonsgegevens S.v. Generaal Snijders mogelijk verwerkt en voor welke doeleinden deze persoonsgegevens worden gebruikt wanneer personen de verenigingswebsite bezoeken of gebruiken.

Privacyverklaring schietsportvereniging AVG