Privacy (AVG)

Schietsportvereniging Generaal Snijders en de KSNA hechten zeer veel waarde aan de bescherming van uw privacy en persoonsgegevens. We waarborgen en respecteren uw privacy, onder andere door naleving van de toepasselijke (privacy) wet- en regelgeving.

In deze Informatiebrochure wordt uitgelegd in hoeverre de Algemene verordening gegevensbescherming (AVG) van toepassing is op de vereniging enerzijds en op u als aspirant of lid van de vereniging anderzijds. Alleen de voor u relevante onderwerpen zullen in deze Informatiebrochure aan de orde komen, zoals:

  • De categorie├źn van persoonsgegevens die worden verwerkt en de doeleinden;
  • Het beleid van de KNSA en de Verenigingen met betrekking tot de verwerking van uw persoonsgegevens (privacy beleid);
  • De rechten waarop u zich tegenover de KNSA en de vereniging kunt beroepen