Generaal Snijders gaat in samenwerking met Olympus ’70 de allereerste biatlon wedstrijd in het Westland organiseren. Het is een combinatie van hardlopen en schieten. Er word 5 keer 1 kilometer hardgelopen en tussendoor moeten er 5 target’s geraakt worden voordat er verder gelopen mag worden.

Poster gemaakt door Glenn Mostert

De wedstrijddag zal 2 juni plaats vinden op de baan van Olympus ’70. 5 weken voorafgaand de wedstrijd verzorgt Generaal Snijders voor de deelnemers een schietcursus zodat de roos ook geraakt gaat worden. De leden van Generaal Snijders mogen bij een loopgroep van Olympus ’70 aanschuiven om de nodige conditie op te bouwen.

Deze eerste editie is gericht op eigen leden van de beide verenigingen. We hebben er veel zin in en werken toe naar een gezellige wedstrijd waar met veel inzet en plezier goede resultaten gehaald gaan worden. Uiteraard bent u van harte welkom op de atleten aan te komen moedigen!